1. Dostępność produktów

W celu zapewnienie maksymalnej szybkości dostaw staramy się aby oferowane przez nas produkty były dostępne z krajowego magazynu. Ze względu na specyfikę asortymentową niektóre produkty są dostępne jedynie z magazynów producentów. Dostawy z magazynów producentów zlokalizowanych w Wielkiej Brytanii realizowane są dwa razy w tygodniu. W związku z tym, termin realizacji poszczególnych zamówień jest każdorazowa potwierdzany po złożeniu zamówienia. Istnieje również możliwość potwierdzenia dostępności towaru przed złożeniem zamówienia:

telefonicznie pod numerem: 71 794 57 19

lub poprzez pocztę email: oferty@serwoautomatyka.com.pl

2. Faktury i paragony

Oferta prezentowana na stronie internetowej www.serwoautomatyka.com.pl, skierowana jest tylko i wyłącznie do przedsiębiorstw będących spółkami prawa handlowego oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Serwis nie obsługuje konsumentów w rozumieniu ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz. U. Nr 141 poz. 1176). Do każdej transakcji wystawiamy fakturę VAT. Prezentowane na naszej stronie ceny są cenami netto i nie zawierają podatku VAT (23%). Kwota na końcowej fakturze VAT powiększona jest o należny podatek VAT (23%).

3. Koszty dostawy

Dostawy realizowane są poprzez spedytora DHL.

Koszty dostaw:

dla paczek o wadze do 30 kg - 23,00 PLN netto

dla paczek powyżej 30 kg - 35,00 PLN netto

dla paczek pobraniowych do ceny dostawy doliczana jest kwota 5,00 PLN netto

4. Czas realizacji zamówień

Produkty dostępne z magazyny dla zamówień składanych do godz. 13, są wysyłane w tym samym dniu (przy spełnieniu wymogów dotyczących warunków płatności). Standardowy termin dostawy dla spedytora z usług którego korzystamy - DHL - wynosi jeden dzień roboczy. Dla pozycji niedostępnych aktualnie z krajowego magazynu, termin dostawy wynosi około 5 dni roboczych, pod warunkiem dostępność ich w magazynie producenta w Wielkiej Brytanii. Dla wybranych pozycji z oferty prezentowanej na stronie internetowej www.deltadesign.com.pl istniej możliwość skrócenia terminu importu do dwóch dni roboczych, pod warunkiem zapłaty za przesyłkę ekspresową. Szczegóły dotyczące kosztów i dostępności towaru z magazynu producenta prosimy potwierdzać z handlowcem:

telefonicznie pod numerem: 71 794 57 19

lub poprzez pocztę email: oferty@serwoautomatyka.com.pl

5. Sposoby płatności

Oferujemy następujące typy płatności:

- płatność na podstawie faktury proforma,

- płatność za pobraniem (po uzgodnieniu z działem sprzedaży),

- dla Klientów spełniających określone warunki oferujemy odroczoną płatność - 30 dni od daty wystawienia faktury sprzedaży/wysyłki zamówionego towaru (po uzgodnieniu z działem sprzedaży)